Zeducation tanıtım sayfası

Selam!

Ben Akif Kutlu,

Vaktinizi ayırarak, kendimle ve  illustratordersleri.com ile ilgili birkaç cümleyi okuduğunuz için teşekkürler.

Bilgisayar öğretmeniyim.  Bilgisayar ile çizim, grafik, logo tasarım özel ilgi alanım. vektörel çizim ile ilgili bir site açarak bilgi paylaşımında bulunmak istedim.  illustratordersleri.com sitesi, bilgisayar ile iki boyutlu çizim yapmak isteyenlere yardımcı kaynak oluşturmak için hazırlanmıştır. Burada, yeni başlayanlar için illustrator dersleri ile ileri seviye dersleri bulabilirsiniz. “Seviye” kavramının kişiye özel farklı anlamlar taşıdığının farkındayım. Önemli olan üzüm yemek 🙂 İşinize yarayacak bilgileri burada bulacağınıza inanıyorum.

Site organizasyonu nasıl?

Notlar bölümünde, illustrator konularının resimli/resimsiz anlatımlarını bulabilirsiniz. Bu bölümü kendimce 3 ayrı kategoride organize ettim. Eğer bunların haricinde, eğitmen sıfatıyla yardımcı olmak istediğiniz konu anlatım önerileriniz olursa iş birliğine her zaman açığım.

Ne çizsek bölümünde, ilgi duyduğum veya zaman zaman benden istenen bazı tasarımların nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. Bu bölüm, illustrator araçlarının uygulamasını görmek açısından önemlidir.

Videolar bölümü, Youtube üzerinde yayın yaptığım eğitim videolarının site içerisine gömülmüş şeklidir. Dileyen doğrudan youtube kanalından, dileyen ise buradan videolara ulaşabilir. Youtube kanalı için https://www.youtube.com/Zeducation adresine gitmeniz yeterli.

Dersleri videolar ile takip etmek isteyen yeni kullanıcılar, bu bölüm altındaki “yeni başlayanlar için illustrator dersleri” videolarını ziyaret etmelidir.

Çeşni, illustrator dersleri dışında ilgili olduğum konulara değindiğim bölümdür. “Yoruldum, biraz farklı birşeyler öğreneyim” derseniz fazla uzağa gitmeden vakit geçireceğiniz bir mekan.

Dükkan bölümü,  ürün haline gelmiş çizim çalışmalarımı ticari olarak kullanmak isteyenler için Shutterstock sitesindeki profilime yönlendirme içerir. ilerde kendi dükkanım olursa burayı ayrıca düzenlerim 🙂

Forum olsun istiyorum. Bakalım becerebilecekmiyim. 🙂

Herkese iyi çalışmalar,

Akif Kutlu